نام کامل:امیر حسینی,نام مستعار:سیستم مدیریت وبسایت سومار.آدرس سایت:www.arianaparvaz.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

ورود 114 فروند هواپیما به کشور

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی خبر داد:

اکنون توافق اولیه برای خرید 114 فروند هواپیما از ایرباس صورت گرفته، هنوز منجر به قرارداد نشده است که امیدواریم با امضای قرارداد در سفر آتی وزیر راه و شهرسازی به فرانسه، ناوگان هوایی کشور نوسازی شود.

مقصود اسعدی سامانی در  پاسخ به این پرسش که چرا نخستین مذاکرات برای ورود هواپیما به ایران پس از برجام با ایرباس صورت گرفته است، افزود: پس از برجام شرکت‌های هواپیمایی برای تامین برخی نیازهای صنعت هوایی با هم در حال رقابت هستند اما با توجه به پیشینه ایرباس در ایران، رقابت درباره این شرکت بیش‌تر است.

وی درباره انواع 114 فروند هواپیمای توافق شده برای خرید از ایرباس تصریح کرد: ایرباس تایپ‌های مختلف هواپیما دارد که با توجه به نهایی نشدن قرارداد خرید این 114 فروند، انواع هواپیماهای خریداری شده و اینکه چه تعداد از آنها A319، A320 و یا A321 است، مشخص نیست.

اسعدی سامانی ادامه داد: هواپیماهای بدنه وسیع تولیدشده در دنیا از سوی دو شرکت بوئینگ و ایرباس است که به همین علت نیز مذاکرات صورت گرفته عمدتا با این دو شرکت بوده است.

وی تاکید کرد: البته مذاکراتی نیز با شرکت‌‌های هواپیمایی کشورهای کانادا، برزیل و فرانسه صورت گرفته اما به علت اینکه هنوز نهایی نشده‌اند بنابراین اعلام نیز نمی‌شوند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره تعداد هواپیماهای مورد نیاز برای ناوگان صنعت هوایی کشور بیان کرد: بر اساس افق چشم‌انداز 1404 به 581 فروند هواپیما نیازمندیم که 114 فروند آن قرار است به زودی از ایرباس تامین شود.

وی درباره قیمت هواپیما نیز خاطر نشان کرد: قیمت هر هواپیما بسته به نوع آن است اما عموما نرخ آن از 40 میلیون دلار شروع می‌شود. البته بدنه هواپیما کوچک‌تر باشد، قیمت آن نیز کم‌تر است.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02634457131 و یا با شماره همراه 09121232121 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است