خلیج هالونگ (HẠ LONG BAY)
یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری جنوب شرق آسیا در کشور زیبای ویتنام قرار گرفته است. خلیج شگفت انگیز هالونگ که چشم اندازی رویایی را پیش روی گردشگران قرار داده و هر بیننده ای را مسحور زیبای کم نظیر خود می کند. هالونگ بای با طبیعت بکر و فوق العاده، غارهای طبیعی شگفت انگیز، صخره‌های آهکی، سواحلی شنی و رویایی و درختان باشکوه و تماشایی میزبانی بی نظیر برای گذراندن لحظاتی به یادماندنی در کشور ویتانم به شمار می رود.
این خلیج بسیار زیبا و تماشایی در شزق ویتنام قرار گرفته و بیش از 1600 جزیره را در خود جای داده است. شنا، غواصی، کوهنوردی، غارنوردی, ماهیگیری و … از جمله مهمترین تفریحاتی هستند که مسافران به خلیج هالونگ علاقه زیادی به آنها دداند.
خلیج هالونگ

سنتوزا, سنگاپور (SENTOSA)
جزیره زیبای سنتوزا یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جنوب شرق آسیاست که در میان گردشگران هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و لحظاتی رویایی را برای مسافران این منططقه رقم خواهد زد. این جزیره در جنوب سنگاپور قرار گرفته و سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا آن را به عنوان مقصد سفر خود در جنوب شرق آسیا انتخاب می کنند. امکانات تفریحی فوق العاده ای که در این جزیره وجود دارد سنتوزا را به بهشتی برای گردشگران تبدیل کرده اند.
آکواریوم سنگاپور، برج ببر آسمان، پارک آبی ماجراجویی کو، شهربازی یونیورسال استودیو، ساحل پالاوان و … از جمله مهمترین جاذبه های این جزیره زیبا و رویایی کشور سنگاپور هستند که می توانند لحظاتی رویایی را در این کشور زیبا و دیدنی برای گردشگران رقم زنند. اگر با تور سنگاپور همراه شده و به این کشور زیبا و جاذبه های گردشگری جنوب شرق آسیا رفتید جزیره سنتوزا را با همه امکانات تفریحی و رفاهی بی نظیرش فراموش نکنید.

سنتوزا

جزیره فی فی تایلند (PHI PHI ISLANDS)
کشور زیبای تایلند با طبیعت شگفت انگیزش یکی از محبوب ترین کشورهای جنوب شرق آسیا در میان گردشگران است و هر ساله مسافران بسیاری از سراسر دنیا این کشور زیبا و رویایی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. تایلند در میان گردشگران ایرانی نیز طرفداران زیادی داشته و هر ساله مسافران زیادی از کشورمان راهی این کشور توریستی جنوب شرق آسیا می شوند.
یکی از دیدنی ترین نقاط این کشور زیبا و دیدنی جزیره زیبای پوکت است که یکی از توریستی ترین مناطق کشور تایلند محسوب می شود. این جزیره زیبا و دیدنی خود میزبان جزیره ای است که با دیدن تصاویرش باورتان نخواهد شد همچنین نقطه زیبایی در واقعیت هم وجود دارد.
جزیره رویایی فی فی که در شرق پوکت قرار گرفته و با طبیعت بکر و رویایی, نظر هر بیننده ای را به خود حجلب می کند. جزیره فی فی از 6 جزیره مجزا تشکیل شده و از قدمت بسیار زیادی هم برخوردار است. امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوبی در این جزیره وجود دارد که بازدید از جزیره زیبای فی فی را برای گردشگران به تجربه ای جذاب تر تبدیل می کنند.

جزیره فی فی

جزایر پرهنتیان مالزی
یکی دیگر از زیباترین نقاطی که برای گذراندن لحظاتی رویایی و فراموش نشدنی در جنوب شرق آسیا می توانید انتخاب کنید, جزایر پرهنتیان مالزی است که شامل دو جزیره پرهنتیان کوچک و بزرگ یا پرهنتیان بسار و کسیل می شود. آبی بی نظیر دریا, سواحل شنی بسیار زیبا و طبیعت فوق العاده این منطقه نظر هر گردشگری را به خود جلب کرده و میزبانی فوق العاده برای مسافرانی خواهد بود که جنوب شرق آسیا را با طبیعت شگفت انگیزش به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اند. غواصی یکی از فعالیت های مورد علاقه گردشگران در پرهنتیان است.

پرهنتیان

انگکور وات کامبوج
از زیبایی های طبیعت رویایی کشورهای جنوب شرقی آسیا که بگذریم این منطقه جاذبه های تاریخی فوق العاده ای هم دارد که نظر گردشگران را از اقصی نقاط دنیا به خود جلب می کنند. یکی از این جاذبه های تاریخی شگفت انگیز معبد انگکور در کشور زیبای کامبوج است. مجموعه ای باشکوه و اسرار آمیز که محبوب ترین جاذبه گردشکری این کشور هم به شمار می رود.
نام این اثر در فهرست میراث جهانی یونسکو هم دیده می شود. این معبد در میان جنگل ها و زمین های کشاورزی و در شمال دریاچه بزرگ کامبوج قرار گرفته و وسعت آن در حدود 200 هکتار است. انگکور وات یکی از جاذبه های تاریخی بی نظیر جنوب شرقی آسیاست که در سفر به کامبوج نباید دیدنش را لز دست داد.

انگکور وات

برج های پتروناس مالزی
کشورهای جنوب شرقی آسیا تنها به دلیل طبیعت رویایی و جاذبه های تاریخی بی نظیرشان نیست که در میان گردشگران محبوبیت بسیار بالایی دارند, وجود سازه های فوق العاده ای چون برج های پتروناس در شهرهای مدرن و بسیار زیبای این کشورها نیز در جلب توجه گردشگران به آنها بسیار موثر است. برج های دوقلوی پتروناس مالزی از زیباترین آسمان خراش های دنیا به شمار می روند که بازدید از آنها یکی از جذاب ترین تجربیات شما از سفر به این کشور زیبا و شهر رویایی کوالالامپور خواهد بود. 452 متر ارتفاع این برج هاست.
هر یک از برج های دوقلوی پتروناس 88 طبقه دارند و دو برج به وسیله پلی که در ارتفاع 175 متری زمین قرار گرفته به هم متصل می شوند. این برج های زیبا به ویژه شب ها نمایی بسیار زیبا و شگفت انگیز به شهر کوالالامپور می بخشند. دیدن چشم انداز بسیار زیبای این شهر از برج های پتروناس را در سفر به کوالالامپور زیبا و دیدنی فراموش نکنید.
برای رزرو تورهای تایلند ، مالزی، ویتنام و کامبوج با کارشناسان آریانا پرواز تماس بگیرید
برج های پتروناس