درباره ما

درباره آژانس مسافرتی آریانا پرواز البرز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آریانا پرواز البرز به پشتوانه چهار دهه تجربه مدیران و فعالیت خود در حوزه خدمات گردشگری با در اختیار داشتن کاملترین بانک اطلاعاتی توریسم و اکوتوریسم و تجهیزات مربوط به خدمات توریستی در سال …. با هدف راه اندازی اولین دپارتمان تخصصی خدمات گردشگری، فعالیت خود را آغاز نمود و در همین راستا با رویکرد مشتری مداری در سال …..به عضویت سازمان یاتا درآمد.

این شرکت در راستای جلب رضایت مسافران، مشتری مداری را سرلوحه خدمات خویش قرار داده است. شرکت آریانا پرواز البرز با بکارگیری نیروهای کارآزموده و متخصص آماده پاسخگوئی و مشاوره سفر به متقاضیان محترم و همچنین با فراهم آوردن فضایی آرام و دلنشین آماده پذیرایی از مسافران عزیز می‌باشد.

بلیط هواپیما
این شرکت با اخذ نمایندگی از معتبرترین شرکت‎های هواپیمایی بین المللی و ایرلاین‎های داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران از قبیل لوفت هانزا، قطر ایرویز، ایران ایر، ماهان، ترکیش، آلیتالیا، عمان ایر، فلای دبی، اتریشی، هواپیمائی آسمان، اطلس گلوبال و ایر عربیا آماده ارائه خدمات مختلف به متقاضیان گرامی می باشد، از جمله این خدمات:

  • رزرو و صدور بلیط بصورت حضوری و غیر حضوری
  • صدور و فروش بلیط از طریق سایت آنلاین …..
  • ارائه پیشنهادهای قیمتی ویژه چارتری برای مسیرهای خارجی و داخلی کشور
  • ارائه بلیط سوتو (مبدأ و مقصد خارج از کشور)

رزرو هتل
رزرو بیش از 700 هتل داخلی 500هزار هتل خارجی در آریانا پرواز البرز انجام می‌گردد.

خدمات تور
تورهای داخلی و خارجی به صورت انفرادی و گروهی برگزار می‌گردد.

برخی از تورهای داخلی: تور کیش، تور مشهد، تور قشم و تور شیراز

برخی از تورهای خارجی: تور آفریقای جنوبی، تور اسپانیا، تور اروپا، تور کانادا، تور تایلند، تور ژاپن، تور ترکیه، تور دبی، تور پوکت، تور استانبول، تور مالزی، تور ارمنستان، تور لبنان و تور روسیه

صدور بلیط کشتی و قطار

خدمات ویزا
خدمات اخذ ویزای کشورهای مختلف از جمله: ویزای کانادا، ویزای شینگن، ویزای دبی، ویزای هند، ویزای تایلند، ویزای سنگاپور، وقت سفارت امریکا،کانادا و وقت سفارت انگلیس

همچنین خدمات پیکاپ پاسپورت و وقت سفارت و خدمات ویزای ایران نیز در آریانا پرواز البرز انجام می‌گردد.

بیمه مسافرتی
آریانا پرواز البرز طرف قرارداد با بیمه سامان ، ملت و بیمه‌های معتبر بین‌المللی هست که به‌صورت آنلاین و تلفنی و حضوری قابل ارائه هست.

گواهینامه بین المللی
صدور گواهینامه بین المللی یک ساله و سه ساله قابل استفاده در اکثر کشورهای جهان

عازم کجا هستید؟هیچ فرقی نمی‌کند. این حق شماست که سفری باکیفیت، آسان و مطمئن را تجربه کنید. آریانا اینجاست تا تجربه‌ای شایسته از یک سفر به‌یادماندنی را ایجاد کند تجربه‎‌ای که برازنده منزلت شما باشد.
سفر باید آسان باشد، مطمئن و به‌صرفه؛ و همه اینها در آریانا خلاصه شده. از هر کجا به هر کجا، با هواپیما، قطار، اتوبوس یا تور. حتی برای اقامت شایسته در سفرهای خارجی می‌توانید روی هتل‌های آریانا حساب کنید